NOVINKY

lis 23, 2021

Možnosti konání schůzí SVJ od 22. listopadu 2021

 

Povinnost respirátorů opět platí kromě prodejen a provozoven služeb i ve všech ostatních vnitřních prostorách staveb, kde dochází k přítomnosti alespoň 2 osob vzdálených od sebe méně než 1,5 m. Ve vnějších prostorách tato povinnost platí při kumulaci 30 a více osob, které mezi sebou nedodržují rozestupy. Organizátorovi schůze se nařizuje kontrolovat u účastníků při vstupu do vnitřních prostor splnění podmínek a účastníkům se nařizuje splnění těchto podmínek prokázat; v případě, že účastník splnění podmínek neprokáže, je organizátor povinen takovému účastníkovi neumožnit vstup do vnitřních prostor.

Dochází ke zpřísnění podmínek pro konání hromadných akcí a pro návštěvy provozoven – a to zejména pro neočkované osoby. Účastníci schůzí mají i nadále možnost prokázat se očkováním, prodělaným onemocněním nebo testem.

Neuznávají se již rychlotesty ani antigenní testy. PCR-testy se ale při konání schůzí uznávají - na rozdíl od jiných hromadných akcí nebo návštěv provozoven.

Přístup na schůze je rozšířen i pro osoby s teprve zahájeným očkováním – uznává se i aplikace první dávky – a tyto osoby tak na schůze přístup mají nově i bez testu.

 

 

Stáhnout přílohy:

Stavební bytové družstvo SCHZ nabízí správu společných částí domu a zajišťování služeb zejména pro společenství vlastníků jednotek, ale i bytová družstva a jiné vlastníky budov na základě uzavřené mandátní smlouvy.

NAŠE ÚDAJE

Teplická 1209/2, Předměstí, 412 01 Litoměřice

tel. 416 574 830-1

sbdschz@sbdschz.cz

INFORMACE

  • STAVEBNÍ BYTOVÉ DRUŽSTVO SCHZ
  • IČ : 00042803
  • DIČ : CZ00042803